ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

Дата: 17.12.2021 10:29
Кількість переглядів: 190

До уваги водокористувачам

Лист-нагадуваня щодо 2ТП

Щодо інформування суб’єктів господарювання

 

 

Відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 №78, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 03.04.2015 за №382/26827 (із змінами від 18.12.2020) водокористувачі підлягають державному обліку водокористування шляхом подання звіту про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна) (далі – Звіт).

Подача Звіту є обов’язковою для водокористувачів, які здійснюють діяльність, пов’язану із забором та/або використанням води, скиданням зворотних (стічних) вод у поверхневі водні об’єкти в обсязі від 5м3/добу та з врахуванням критеріїв, визначених у п.1.5 Порядку.

Подання Звітів здійснюється у електронному вигляді через Портал електронних послуг Держводагентства України ( https://e-services.davr.gov.ua). Контактні дані для отримання консультацій наведено у додатку 1.

Інструкція користувача для роботи в Порталі розмішена на сайті БУВР Західного Бугу, посилання: https://buvrzbts.davr.gov.ua/2020/12/23/до-уваги- водокористувачів/інструкція_водокористувача/.

Територіальні органи ДПС проінформовані, що водокористувачі повинні подавати до них копії електронних Звітів з відміткою про одержання (QR кодом, який формується після прийняття Звіту на Порталі) організацією, що належить до сфери управління Держводагентства України.

Відповідно до ст.55 Водного кодексу України неподання або несвоєчасне подання є порушенням умов спеціального водокористування та

 

2

 

охорони вод та підставою для здійснення заходів реагування та контролю центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контроля) у сфері охорони і раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів та анулювання дозволу на спеціальне водокористування.

У разі неподання Звіту до 01 лютого 2022 року, перелік водокористувачів, які не подали звітність, буде направлений до Державної екологічної інспекції у Львівській області для вжиття відповідних заходів реагування.

Виходячи з вищенаведеного, просимо Вас в термін до 31.12.2021 повідомити всіх суб’єктів господарювання на Вашій території, які підлягають державному обліку водокористування, про обов’язкове подання звітності форми 2ТП-водгосп(річна), дану інформацію розмістити на Вашому сайті та надати Басейновому управлінню водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну перелік водокористувачів, яким було направлено листи-нагадування, в електронному вигляді на e-mail: [email protected].

Додаток 1: Контактні дані відповідальних осіб БУВР Західного Бугу та Сяну (телефони, електронні адреси) – на 2-х арк.

 

 

 

Заступник директора департаменту –

начальник управління регулювання

природокористування та моніторингу                               Оксана БАКУН

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора