"Побачив? Прибери”. В Україні стартувала підготовка до найбільшої екологічної акції  осені

Дата: 03.09.2021 10:33
Кількість переглядів: 2459

 

В Україні офіційно стартувала підготовка до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» у 2021 році. Подію підтримали зірки України, які зібралися на  толоку. аби своїм прикладом мотивувати тисячі українців приєднуватися до події та разом  ставати на шлях екологічних змін.

Цього року Україна вийде на масштабне прибирання 18 вересня о 10:00 у 24 областях.  В акції візьмуть участь люди незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та  селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та  формування культури чистоти. Долучитися до акції можна як волонтер, координатор, учасник та  партнер. Більше деталей на сайті letsdoitukraine.org.

Організатори закликають приєднатися до наявних локацій або робити свої, брати з  собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запросити родину та  друзів. Формати прибирань будуть різні:

? Колективні прибирання з сім’єю друзями чи колегами на одній із локацій. За такої  форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – достатньо велика  для дотримання соціальної дистанції.

? Індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони.

? Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому  зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів  дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається  величезна кількість енергії.

? Картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток “EcoHike” та  відмічайте забруднені й очищенні території.
Фото без опису

Для координаторів акції всіх рівнів відбудуться навчання. Деталі в новинах на  офіційному сайті letsdoitukraine.org.

«Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака. За  можливості, відсортувати й здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини. Робіть  фото, сторіси на локаціях до і після прибирання, відмічайте організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday, щоб бути прикладом для інших.  Результати своїх прибирань фіксуйте на сайті. Приєднуйтесь до наймасштабнішої соціальної  події у Світі!» -зазначила Юлія Мархель, координаторка Всесвітнього дня прибирання в Україні

Організатор в Україні - Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за  підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних  ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та  територій України, Міністерства соціальної політики України, Обласних державних  адміністрацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Спільно з Міжнародним  рухом «School Recycling World», Українським державним центром позашкільної освіти,  Національним еколого-натуралістичний центром, Всеукраїнською асоціацією громад,  Всеукраїнським молодіжним центром, Національною молодіжною радою України,  громадськими організаціями, молодіжними рухами. Партнери акції: компанія PepsiCo Україна,  корпорація «Біосфера», логістичний партнер компанія «Нова пошта» та інші корпоративно  соціально відповідальні бізнеси, організації, установи.

Зробимо Україну чистою разом!

Нагадаємо, що Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»  проходить щороку в третю суботу вересня одночасно в 180 країнах та об'єднує понад 50 млн  учасників. Під час першого Всесвітнього дня прибирання в Україні активною учасницею стала  Президентка Естонії. Минулого року до акції приєдналися Президенти ряду країн, а також  князь Монако Альберт II та крон принцеса Швеції Вікторія, активістка Грета Тунберг. У 2017  році «Let’s do it Ukraine» об’єднали понад 1 100 000 учасників. Минулого року 140 тис. учасників  очистили понад 2138 локацій у 24 областях та 243 населених пунктах. Спільними зусиллями  зібрано 764 тонни сміття.

«Let’s Do It Ukraine» – це Всеукраїнський молодіжний рух, який протягом 6-ти років  активно діє в 24 областях України завдяки активістам, органам місцевого самоврядування,  бізнесу та медіа. Проєктна діяльність організації вже об’єднала понад 3 млн учасників у  всеукраїнських та локальних проєктах.

Міжнародна громадська організація «Let’s Do It World» є акредитованим партнером  Програми ООН з навколишнього середовища. У 2018 році організацію «Let’s Do It  World» нагороджено премією Громадянина Європи від Європейського парламенту.

Акредитація медіа та додаткова інформація за телефоном (095) 86 33 988,  [email protected] – Анна Ваглай, керівник зовнішніх комунікацій Національного  організаційного комітету «World Cleanup Day» в Україні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора