Оголошення про скликання громадських слухань щодо обговорення кандидатури старости в селі Борщовичі Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Дата: 12.08.2021 15:24

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост», рішення сесії Новояричівської селищної ради «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатур старости на території Новояричівської ТГ » № 1672  від 09.08.2021 року,  Розпорядження селищного голови Петра Соколовського від 11.08.2021 року № 192.

22 серпня 2021 року о 12:00 годині в приміщенні народного дому с. Борщовичі за адресою: с. Борщовичі, вул. С. Бандери,96, відбудуться громадські слухання щодо обговорення кандидатури старости в селі Борщовичі Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області з жителями с. Борщовичі, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

Жителям с. Борщовичі, які є громадянами України і мають право голосу на виборах та прийдуть на громадські обговорення з собою потрібно мати паспорт громадянина України.

Додаткову інформацію про проведення громадських обговорень можна отримати за телефоном:  +38097-284-49-56    Віра Балабух.