Дата: 07.07.2021 16:13

Відповідно до положень ст. 8 ЗУ  «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення оціночної вартості (переоцінки) потенційних об’єктів оренди комунального майна, відмінного від земельних ділянок, що затверджене Рішенням сесії Новояричівської селищної ради від 25 червня 2021 року, Новояричівська селищна рада оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення оціночної вартості (переоцінки) потенційних об’єктів оренди комунального майна, відмінного від земельних ділянок.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 26.07.2021 р.; Час: 10.00; Місце проведення: 80465, пл. Єдності, 22, смт. Новий Яричів, р-н Львівський, обл. Львівська

Відомості про об'єкт оцінки:

№ з/ п

Тип об’єкта

нерухомого майна

(стисла характеристика)

Місцезнаходження об’єкта оренди

Назва об’єкта оренди

Площа, яка передається в оренду

Цільове призначення

1

Назва об’єкта: не житлове приміщення їдальні ЗЗСО І-ІІ ступенів  та ДО с.Руданці

Загальна площа: 1219 м2

Власник об’єкта: Новояричівська селищна рада

Балансоутримувач: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради

с. Руданці,

вул. Шкільна, 1

Примiщення частини харчоблоку та їдальні

(13, 14, 15, 16, 17, 18, 19)

2

Назва об’єкта: не житлове приміщення їдальні ЗЗСО І-ІІІ ступенів  та ДО с.Дідилів

Загальна площа: 4211,2 м2

с. Дідилів,

вул. Незалежності,36

Примiщення частини харчоблоку та їдальні

(7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18)

3

Назва об’єкта: не житлове приміщення їдальні ЗЗСО І-ІІІ ступенів    смт Запитів

Загальна площа: 1783 м2

смт. Запитів,

вул. Київська,119

(7,9,10,11,12,13)

67,7

4

Назва об’єкта: не житлове приміщення їдальні ЗЗСО І-ІІІ ступенів  та ДО с.Великосілки

Загальна площа: 5021,1 м2

с. Великосілки

вул. Центральна, 8

Примiщення частини харчоблоку та їдальні

(50, 55, 57, 58, 59, 61, 64, 65)

5

Загальна площа: 1461 м2

смт. Новий Яричів,

вул. Незалежності,38

(27, 29. 30, 31, 32, 33)

54,9

6

Назва об’єкта: не житлове приміщення по вул. Незалежності, 18, смт. Новий Яричів

Загальна площа: 23,9 м2

вул. Незалежності, 18, смт. Новий Яричів

Нежитловепримiще-ння по вул. Незалежно-сті, 18, смт. Новий Яричів

(3-3)

15,2

Надання перукарсь-ких послуг

7

Назва об’єкта: не житлове приміщення по вул. Незалежності, 16, смт. Новий Яричів

Загальна площа: 14,2 м2

вул. Незалежності, 16, смт. Новий Яричів

Нежитлове приміще-ння по

вул. Незалежно-сті, 16, смт. Новий Яричів

(3-1)

14,2

Надання послуг по ремонту взуття

Кінцевий термін подання документів: Конкурсна документація подається не пізніше ніж за 3 робочі дні до оголошеної дати проведення Конкурсу.

Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії:

- заява на участь у конкурсі;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, кількість конкурсів, у яких учасник конкурсу брав участь, та кількість перемог у цих конкурсах протягом поточного календарного року  тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт. Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті.

Інформація подається за адресою: Львівська область Львівський район смт Новий Яричів пл. Єдності, 22, поштовий індекс 80465.

Контактний телефон голови Комісії: 0673222563