Порядок денний IX сесії VIIІ скликання Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

Дата: 24.06.2021 13:02

25  червня 2021 року 16 год.

1.  Про зупинення дії Рішення сесії Новояричівської селищної ради від 03 березня 2020 року №20 «Про передачу функції замовника з реалізації проекту «Реконструкція зовнішньої мережі водопроводу по вул. І. Франка та вул. Ювілейна в смт. Новий Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області».

2. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації.

3. Про затвердження експертного звіту та  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт (заміна покрівлі) початкової школи с. Старий Яричів – філія ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області».

4. Про затвердження експертного звіту та  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт (заміна покрівлі) в КНП "Новояричівська районна лікарня" Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області».

5. Про надання щорічної відпустки старості Старояричівського старостинського округу Новояричівської селищної ради Василю Рибаку.

6. Про надання щорічної відпустки старості Великосілківського  старостинського округу Новояричівської селищної ради Коломієць Володимиру.

7. Бюджетні питання, що рекомендовані на розгляд сесії Новояричівської селищної ради постійною комісією з питань місцевого бюджету, фінансів, перспективного планування та соціально-економічного розвитку.

8. Земельні питання, що рекомендовані на розгляд сесії Новояричівської селищної ради  постійною комісією з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування, природних ресурсів та екології.

9. Різне

Селищний голова                                                Петро СОКОЛОВСЬКИЙ