Повідомлення про оприлюднення Детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 4,0 га для продажу у власність або прав на земельних торгах у формі аукціону в смт. Запитів Львівського району Львівської області

Дата: 13.04.2021 13:38
Кількість переглядів: 836

Повідомлення про оприлюднення Детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 4,0 га для продажу у власність або прав на земельних торгах у формі аукціону в смт. Запитів Львівського району Львівської області
Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 4,0 га для продажу у власність або прав на земельних торгах у формі аукціону в смт. Запитів Львівського району Львівської області.
Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 4,0 га для продажу у власність або прав на земельних торгах у формі аукціону в смт. Запитів Львівського району Львівської області розробляється з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, встановлення меж населених пунктів, а також з метою оптимальної функціональної організації поселення, яка має забезпечувати розвиток та реконструкцію поселення, найкращі умови проживання та праці.
Орган, що прийматиме рішення про затвердження Детального плану – Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (площа Єдності, 22, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465).
Розробник Детального плану – ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація»..
Розробник СЕО – ТзОВ «Компанія Еко-Консалт».
4) Строк громадського обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;
Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:
17.05.2021 року о 12:00, Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (площа Єдності, 22, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465).
Ознайомитися з Детальним планом території земельної ділянки, орієнтовною площею 4,0 га для продажу у власність або прав на земельних торгах у формі аукціону в смт. Запитів Львівського району Львівської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися за адресою: Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (площа Єдності, 22, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465).
Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується Детального плану є Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (площа Єдності, 22, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465).
4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту детального плану: не передбачено.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора